KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

Biz Kimiz?
Dortg.NET; teknolojinin sunduğu tüm olanaklar ile her sektör ve ölçekten şirketlere, yenilikçi yaklaşımlar ve yeni teknolojilerle yazılım çözümleri sunmak için hizmete başlamıştır. Antalya’da faaliyetlerini sürdürmekte olan Dortg.NET  ürettiği çözümler ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra çevresel ve toplumsal konulardaki duyarlılığıyla da Antalya’nın öncü firması olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

Dortg.NET FELSEFESİ
Bilim ve Teknoloji gün geçtikçe gelişmekte ve güçlenmektedir. Dünyada Bilim ve Teknoloji’de yaşanan büyüme ile ülkemiz de, bilgi ve teknoloji toplumu olma yönünde bir sürece girmiş ve çalışmalarına devam etmektedir.

Ekonomik büyüme ile de güçlenen bilgi toplumu, kurumları bilgi ve iletişim teknolojilerini daha güçlü hale getirme ve insan kaynaklarının daha nitelikli ve yetkin hale getirilmesine neden olmuştur.

Dortg.NET olarak felsefemiz günümüzde yoğun rekabet koşulları içerisinde sürekli değişim süreci yaşayan kuruluşlara bilişim sistemlerini daha etkili ve verimli kullanmalarını sağlamak için kurumsal yazılım ve özel yazılım hizmetleri vermektir.

Dortg.NET bilişim çözümleri, ihtiyaç duyulan çözüme geniş bir bakış açısıyla bakar ve analiz eder, yenilikçi, yüksek teknoloji çözümler sunar. Hizmetlerini müşteri odaklı olarak sunan Yazılımnet sunulan her iyi hizmetin başarı olarak geri döneceğine inanır.

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

18 yıldır sektöründe faaliyette bulunan Dortg.net ekibi olarak; ihtiyaçlarınıza net çözümler sunmak için çalışıyoruz. Teknolojiyi ve bilişim dünyasını yakından takip ediyoruz. Takım çalışması içerisinde tüm isteklerinizi, ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve en uygun çözümü uyguluyoruz. Alanlarında deneyimli, büyük ölçekli projelerde başarı ile uygulama geliştirmiş, değişime ve gelişime açık, teknolojiyi ve trendleri yakından takip eden, güçlü, genç ve dinamik bir kadroya sahibiz. Bu güne kadar sunduğumuz hizmetlerimizde müşterilerimizden aldığımız başarılı geri dönüşlerin mutluluğu ile hizmet kalitemizi her geçen gün arttırarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Çözümlerimizde tüm donanımlara sahip olmakla birlikte sürekli değişen gelişen bilgi ve teknoloji çağında Dortg.NET olarak kendimizi güncel tutmak ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri daha kaliteli hale getirebilmek için Ar-Ge faaliyetlerimize büyük önem veriyoruz.

SEKTÖREL ÇÖZÜMLER
    Kurumsal Portal Çözümleri
    Mobil Uygulamalar
    Performans Değerlendirme Sistemleri
    Yetkinlik Yönetim ve Gelişim Sistemleri
    E-Ticaret Sistemi
    Kurumsal E-Öğrenme Çözümleri
    Kurumsal Web Sitesi


  TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ
    Altyapı Çözümleri
    Sistem Yazılımları
    Proje Portföy Yönetimi
    BT Yönetimi


 UYGULAMA GELİŞTİRME
    Uygulama Geliştirme Hizmetleri
    Mobil Uygulamalar
    Kullanıcı Deneyimi ve Ara yüz Tasarımı


  DANIŞMANLIK
    Yazılım Geliştirme Hizmetleri
    Proje Yönetim Hizmetleri
    Çözüm Uyarlama Hizmetleri
    Sistem Yönetim Hizmetleri
    Uyum Danışmanlığı


  DIŞ KAYNAK
    Yazılım Bakım ve Destek
    Operasyonel İşletim
    Eleman Sağlama
    İçerik Yönetim Hizmetleri