Yazılım Destek Ne Yapar ?
Buradasınız: Anasayfa / Yazılım Destek Ne Yapar ?
Yazılım Destek Ne Yapar ?
Arama Motorlarında Sizinde Rekabet Şansınız Olsun
KOLAY YÖNETİM
Web sitelerinizi telefonunuzdan sms gönderecek kadar kolay kullanacaksınız. Tüm panel ayarları daha önce web sitesi kullanmamış kişilerin kullanacağı şekilde basite indirilmiştir
ONLİNE ÖDEME SİSTEMİ
Web siteniz için haftalık, aylık veya yıllık bir ödeme yapmanız gerekmez sadece satın alımda ödersiniz ekstra bir ödeme talep edilmez. Ödediğiniz ücret karşılığında yazılım ömür boyu sizin olur.
SEKTÖRE ÖZEL ALT YAPI
Firmanızın sektörüne özel kodlama yapılmış farklı yazılımlar kullanıyoruz. Aynı yazılıma farklı temalar kurmuyoruz. Bu sayede arama motorlarında kopya site olarak algılanmazsınız.
KULLANIM VİDEOLARI
Admin panelinizde yapamadığınız tüm ayarlar için video eğitimi ile çok basitçe her şeyi öğreneceksiniz. Sadece gerekli ayarların yer aldığı kolay admin panel ile web sitenizi düzenleyebilirsiniz.
ARAMA MOTORUNDA YÜKSELİN
Web sitenizde kullanılan kodlama dili yeteneği ile arama motorları sitelerinize bayılacaklar. Bu sayede google başta olmak üzere tüm arama motorlarında firmanız en ön sayfalarda yerini alacaktır.
YAPIM AŞAMALARI
İstekleriniz üzerinden size uygun yazılım belirlendikten sonra tasarım ve yazılım aynı anda kodlanmaya başlar ve tamamlanır. Sonrasında admin panelden düzenlemesini yapabilirsiniz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın