Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
WEB TASARIM

WEB TASARIM

Web Tasarım sektöründe Antalya, İzmir ve tüm Türkiye'deki firmalara kurumsal bir görünüme sahip, katma değeri yüksek, güvenli, hızlı ve uzun süre verim alınabilecek web tasarım projeleri üretmek gayreti içerisindeyiz.

SEO ÇALIŞMASI

SEO ÇALIŞMASI

SEO çalışması nasıl yapılır? sorusunun cevabı uzun saatler ve günler alabilir. SEO kelimesinin açılımı, Arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Yaklaşık 250 kriterden oluşan arama motorlarına yapılan SEO çalışması uzun süreçten geçmektedir. Bu kriterlerin sıralamaya etkileri farklıdır.

E TİCARET

E TİCARET

Limitsiz Eticaret Seçenekleri için: http://www.limitsizeticaret.com Günümüz dünya ticareti sürekli değişen, gelişen teknoloji ve internet dünyasındaki hızlı ilerlemeler sayesinde şekil değiştirmiş ve kendisine elektronik ortamda yer bulmuştur,

 MOBİL UYGULAMA

MOBİL UYGULAMA

Kurumların ve firmalar ihtiyaçlarına yönelik mobil platform üzerinde uygulamalar geliştiriyoruz. Mobil uygulamaların bu denli önem kazandığı günümüzde sizde çağı yakalamak, yenlilikçi fikirler elde etmek ve işlevselliği yüksek mobil uygulamalar istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Günümüzde sosyal medyayı kullanmayan mecra kalmadı diyebiliriz ancak sosyal medyayı kullanırken dikkat etmemiz gerekenler doğru pazarlama ve planlama stratejisi kurmaktır. Bunun için hedef kitlemizi doğru tespit etmek ve onların taleplerine göre hareket etmek gerekir. Kısaca ‘kime, neye, ne zaman, nasıl’ sorularını sorarak hedef kitleyi ve taleplerini doğru şekilde saptayabiliriz.

ADWORDS ÇALIŞMASI

ADWORDS ÇALIŞMASI

Adwords, Google tarafından sunulmuş olan reklam hizmetidir. Bu reklamlar arama ve görüntülü reklam ağı olarak iki şekilde gösterilir. Adwords reklamlarında sitenizin arama sonuçlarındaki yeri önemli değildir.

PROJE GELİŞTİRME

PROJE GELİŞTİRME

Proje geliştirme uzmanı, kendisine atanan projenin belirlenmiş bütçe ve zaman çizelgesi dahilinde başarılı bir şekilde tamamlanmasından sorumludur.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın